+420 602 307 836 asap@asap-rentcar.cz

Největší česká autopůjčovna ASAP Rent car má uzavřené smlouvy o spolupráci s většinou českých pojišťoven

Největší česká autopůjčovna ASAP Rent car má uzavřené smlouvy o spolupráci s většinou českých pojišťoven, např. s pojišťovnami Kooperativa, Česká podnikatelská pojišťovna, Generali a dalšími.
Svým klientům může ASAP nabídnout náhradní vozidla v případě nezaviněné dopravní nehody a dokonce i v případě zaviněné, jste-li odpovídajícím způsobem připojištěni.

Na základě smlouvy o pronájmu náhradního vozidla, faktury a dokladu o zaplacení Vám pojišťovna zpětně proplatí půjčovné. Pokud si nejste jisti oprávněností zapůjčení náhradní vozidla, obraťte se na likvidátora Vaší pojišťovny. Základní pravidlo je jednoduché: Při výběru druhu náhradního vozidla, doby pronájmu a jeho ceny postupujte tak, jako byste nesli náklady sami.

Další oblastí spolupráce jsou asistenční a odtahové non-stop služby 24 hodin denně 365 dní v roce. Asistenční služba Vám poradí, jak postupovat v případě nehody či jiné neočekávané události na silnici. Dále vyškolení odborníci pomohou se znovu zprovozněním vozidla, příp. odtahem a uschováním vozidla.

Ideální by bylo služeb pojišťoven vůbec nečerpat. Pokud se tak již musí dít, spolehněte se na profesionální autopůjčovnu, stejně jako na profesionály spoléhá ASAP.

V případě Vašeho zájmu o pronájem náhradního vozidla kontaktujte naši kancelář ASAP Rent car: Tel. + 420 602 307 836, E-mail asap@asap-rentcar.cz