+420 602 307 836 asap@asap-rentcar.cz

Autopůjčovna ASAP Rent car má dětské autosedačky ZDARMA

Autopůjčovna ASAP Rent car dbá na bezpečnost svých klientů a nabízí zapůjčení dětské autosedačky k pronajatým vozům ZDARMA.

Od května 2008 se smí dítě přepravovat v osobním automobilu jenom v dětském zádržném systému. Podařilo se tak snížit počet usmrcených děti jako spolujezdců v České republice z 22 v roce 2005 na 8 v roce 2009. Čísla hovoří za vše, přesto ne všichni autosedačky používají zejména na krátké vzdálenosti.

Autopůjčovna chce předejít možným rizikům a nabízí zapůjčení autosedaček (Maxi Cosi, Romer a dalších méně známých ale bezpečných značek) k pronajatým vozům ZDARMA. Řekněte si o ní i Vy pro své nejdražší!

Rady: Při výběru vhodné sedačky dbejte na správnou váhovou kategorii autosedačky i výšku dítěte (dítě nesmí mít hlavu nad okrajem sedačky, i když splňuje váhové rozpětí). Při montáži autosedačky postupujte dle přesných instrukcí pracovníků autopůjčovny. Dítě poutejte popruhy těsně k tělu (lze protáhnout jen plochu dlaně). Sami jděte příkladem a používejte bezpečnostní pásy.